הרמת סינוס

הסינוס הוא חלל הנמצא משני צידי הלסת העליונה ומוכר כ"מערות הפנים". תפקידו הורדת משקל הגולגולת, פונטיקה וחימום האוויר אותו אנו נושמים. אובדן העצם גרם לכך שלא ניתן לבצע את תהליך ההשתלה ובהרמת סינוס אנו למעשה ממלאים עצם בין הרקמה העוטפת את הסינוס ללסת.

הרמת סינוס היא פרוצדורה כירורגית, המגדילה את גובה הלסת העליונה על ידי השתלת עצם בין הלסת לבין הסינוס עצמו. כדי להכין מקום לעצם, הממברנה המכסה את רצפת הסינוס מורמת ובאזור זה מוכנסת אבקת עצם ממקור זר כשהמקור הזר המשמש היום הינו מין החי. התהליך עובר ביקורות איכות קפדנית ומקבלים אישורים ממשרדי הבריאות בכל העולם.

כיום קיימים סוגים רבים של עצם אפשריים, הטוב שבהם הוא עצם עצמונית, כלומר עצם של המתרפא עצמו. סוג נפוץ בשימוש הוא עצם ממקור בקר המופקת מעגלים צעירים.  בעת ההרמה, החלון מכוסה בקרום הנקרא ממברנה שמקורה סינתטי או מבעלי חיים, החניכיים נתפרים חזרה למקומם ומתבצע מעקב אחר האיחוי והריפוי. במקרה שהשתלים לא בוצעו במעמד הניתוח בתום תקופת המתנה של 4 עד 9 חודשים בהתאם למקרה, מותקנים השתלים.

הרמת סינוס פתוחה  כאשר גובה העצם בלסת העליונה נמוך מ- 5  מ"מ אנו פותחים חלון בצידו של הסינוס, מפרידים את הרקמה העוטפת וממלאים דרכו את העצם. הכול נעשה בהתאם לכמות וגובה העצם החסרה. את הנפח הזה ממלאים בעצם.

הרמת סינוס סגורה  כאשר גובה העצם הוא יותר מ- 5 מ"מ ממלאים עצם מתוך החלל שיצרנו בזמן הקדיחה להנחת השתל.

המעקבים ארוכי הטווח שלנו אחר המטופלים לאורך השנים מראים אחוזי הצלחה גבוהים ביותר. הליך הרמת הסינוס המבוצע במרפאתנו הוכיח את עצמו כאמין, יעיל, בטוח ויציב ביותר לאורך שנים רבות.

לקביעת פגישה, נא להתקשר לטלפון 052-6421764, או השאירו פרטים


פרטי התקשרות:

  • טלפון: 052-6421764

  • טלפון: 052-6421764

  • סניף תל אביב: ויצמן 14 תל אביב

    סניף נשר: דרך בר יהודה, 52, קומה 2, נשר

    סניף חיפה: שדרות הנשיא 40, חיפה

  • דוא”ל: jerrybendavid@gmail.com‬

Webdepot:פתרונות אינטרנט