השתלות שיניים

במשך שנים חיפשו פתרון חליפי לשן שנעקרה מענה אסטטי שיתן תחושה ומראה של שן טבעית. השימוש בשתלים דנטאליים הפך לחלק בלתי נפרד מתוכניות הטיפול השיקומיות אצל אנשים עם חוסר שיניים חלקי או מלא. כיום נתפס שתל דנטלי יכול להחליף שן אחת או את כל השיניים באופן קבוע כאשר הוא נראה, ומתפקד בדיוק כמו שן טבעית.

השתל עשויי מחומרים התואמים את רקמות הגוף, בעזרת שתלים דנטאליים ניתן להימנע מהצורך בתותבות , אין צורך לפגוע בשיניים בריאות סמוכות לשם הנחת גשר ואפילו אפשר להשתמש בהם לעיגון תותבת.

היתרון העיקרי המושג משיניים הנתמכות על ידי שתלים הוא היכולת ללעוס ולתפקד בצורה טובה.

אובדן שיניים מתבטא לעיתים תכופות גם במראה של הפנים והשפתיים וגם בהרגשה פסיכולוגית של "זיקנה". מצב זה יכול לגרום לקשיים נפשיים ואובדן הביטחון העצמי של המטופל.

היתרונות התפקודיים בשילוב עם היתרונות הקוסמטיים והפסיכולוגיים מהווים בסיס לשיפור משמעותי של איכות החיים של המטופל.

מעבר ליכולת הלעיסה ישנה חשיבות רבה להישג של חיוך בביטחון וע"י כך שיפור בהערכה עצמית ותחושת הצעירות המושג ע"י בשתלים דנטאליים  שיקום באמצעות שתלים מסייע בשמירה על צורה ומבנה הפנים,

השתלים מהווים למעשה שורש שן מלאכותי והם מעבירים את כוחות הלעיסה ללסת, ובכך מסייעים לשמר את עצם הלסת. השתלים שומרים על רכס  הלסת ומונעים איבוד עצם יש לכך השפעה ארוכת טווח בשיפור בריאות הפה.

כאשר מבצעים שתלים דנטאליים נמנע הצורך להשחיז ולפגוע בשיניים בריאות לשם הנחת הגשר. שתל מעניק פתרון המהווה תחליף קרוב ביותר לשן טבעית מעניק שיניים חלופיות יציבות המאפשרות אכילה וחיוך בביטחון וע"י כך שיפור בהערכה עצמית ותחושת הצעירות. בזכות שתלים דנטאליים אנו מעניקים למטופל החזרה מלאה של תפקודי השיניים, מניעת אבדן מוקדם של השיניים הנותרות וכן מניעת חוסר הנוחות והקושי בתפקוד  היום-יומי כתוצאה מתותבות.

בגמר הטיפול אנו ממליצים שימוש בסד לילה :סד לילה מלא , או סד קטן מסוג .nti  הסד מונח רק על שתי השיניים הקדמיות ומשחרר את השיניים האחוריות ממגע. במנח כזה גם כאשר מפעילים לחץ (הידוק) באזור הקדמי האזור האחורי משוחרר ואין העברת עומס לשרירי הלעיסה ולמפרק. שימוש עקבי בסד מפחית את עוצמת הידוק הלסתות ב-  66 אחוז ומסייע בשמירה על השתלים.

לקביעת פגישה, נא להתקשר לטלפון 052-6421764, או השאירו פרטים


פרטי התקשרות:

  • טלפון: 052-6421764

  • טלפון: 052-6421764

  • סניף תל אביב: ויצמן 14 תל אביב

    סניף נשר: דרך בר יהודה, 52, קומה 2, נשר

    סניף חיפה: שדרות הנשיא 40, חיפה

  • דוא”ל: jerrybendavid@gmail.com‬

Webdepot:פתרונות אינטרנט