חוות דעת רפואית

ההצלחה של טיפול בשתלים  מתחילה באבחון נכון .

חשוב לציין שלהתמקצעות ולניסיון בביצוע ההליך יש תפקיד חשוב באבחון מקדים.

כדי להגיע לרמת התכנון והביצוע הטובה והמקצועית ביותר, פועלת במרפאה ועדה מייעצת, המשמשת בעיקר במקרים מורכבים, וזאת על-מנת שהמטופל יוכל לקבל את חוות הדעת המקצועית והנכונה ביותר.

המטופל יקבל מהוועדה יעוץ והסברים מפורטים לגבי החלופות לתכנית טיפול המוצעת לו, כדי שיוכל לקבל את ההחלטה הטובה והמתאימה ביותר עבורו.ישנה חשיבות רבה לשיתוף פעולה בין גורמים שונים המעורבים בהליך זה:שיתוף הפעולה המוגבר בין הגורמים הוביל לפיתוח כללים ופרוטוקולים כירורגיים ושיקומיים, המבטיחים את הצלחת ההליך.

שלב ראשון נערכת בדיקה קלינית ורנטגנית ע"י רופא  ועפ"י צילום מעריך הרופא את תכנית הטיפול ,המורכבות ומהות הטיפול וכן האם יש צורך בהשתלות שיניים, הרמות סינוס, השתלות עצם. מי הרופאים המחוייבים להיות מעורבים בתהליך ,בהמשך מתקיימת ועדה רפואית רב תחומית הכוללת מספר רופאים, בדיקה מסודרת ומקיפה וקביעת תכנית הכוללת את כל צרכיו הדנטליים של המטופל. הרופא נעזר בצילומים פנורמי  וC.T הנערכים במקום

כמו בכל תחומי הרפוא יש להיוועץ ביותר מרופא אחד ואין להסתמך על חוות דעת  אחת ,  במקרים בהם למטופל קיימת בעיה רפואית מורכבת נוהגים להפנות את המטופל לועדה רפואית , בחיוכים נהוג לשלב ביעוץ מורכב גם מומחה פה ולסת ו/או פריודונט בהתאם לצורך

ורופא משקם  על מנת שהמטפל ישמע חוות דעות והצעות טיפול שיניים שונות ממומחים וכל זאת בכדי להגיע לתוכנית הטיפול האופטימלית.

טיפלי שיניים מורכבים, השתלות שיניים ושיקום הפה  קובעים למטופל את איכות חייו לשארית חייו .

חשיבות גדולה זו מחייבת מקבץ של חוות דעת של מומחים כדי לבדוק את כל האפשריות ולצמצם את הסיכוי של טעות בהבחנה ובטיפול המוצע ע"י רופא בודק.

לקביעת פגישה, נא להתקשר לטלפון 052-6421764, או השאירו פרטים


פרטי התקשרות:

  • טלפון: 052-6421764

  • טלפון: 052-6421764

  • סניף תל אביב: ויצמן 14 תל אביב

    סניף נשר: דרך בר יהודה, 52, קומה 2, נשר

    סניף חיפה: שדרות הנשיא 40, חיפה

  • דוא”ל: jerrybendavid@gmail.com‬

Webdepot:פתרונות אינטרנט