שיקום על גבי שתלים

שיקום על גבי שתלים מאפשר השלמת שיניים חסרות בצורה יציבה וקבועה ללא השענות על שיניים סמוכות, שיוותרו בריאות ולא יושחזו ויפגעו על מנת להשלים שן חסרה. סוג שיקום על גבי שתלים  מותאם לצרכי המטופל.

השתל מחליף למעשה את שורש השן הטבעית והכתר את כותרת השן הטבעית. בעזרת שתלים דנטאליים ניתן לשקם לסת שלמה מחוסרת שיניים בעזרת גשרי חרסינה הנתמכים על שתלים במקום לשקם על ידי תותבת נשלפת,

אין צורך לפגוע בשיניים בריאות סמוכות לשם הנחת גשר ואפילו אפשר להשתמש בהם לעיגון תותבת.

היתרון העיקרי בשיקום על גבי שתלים המושג משיניים הנתמכות על ידי שתלים הוא היכולת ללעוס ולתפקד בצורה טובה.

אובדן שיניים מתבטא לעיתים תכופות גם במראה "מזדקן" של הפנים והשפתיים וגם בהרגשה פסיכולוגית של "זיקנה". מצב זה יכול לגרום לקשיים נפשיים ואובדן הביטחון העצמי של המטופל. שיקום על גבי שתלים מאפשר תפקוד מלא עם כוחות לעיסה ואסתטיקה מושלמים.

השתלת שיניים מתבצעת תוך ניצול תהליכים טבעיים הדומים לאלה המתרחשים בפה לאחר עקירה. במהלך ההשתלה יוצר הרופא חלל בלסת להחדרת השתל .  העצם "צומחת" וסוגרת את השתל תוך נעילה איתנה.שתל דנטאלי הוא תחליף מלאכותי לשורש השן החסרה.

השתל נראה כמו בורג/דיבל עשוי מטיטניום באורכים 8-16 מ"מ וקוטר 3.3-5.00 מ"מ, השתל מעוגן בעצם הלסת ומהווה בסיס להחזקת כתר או גשר.

קיים מגוון רחב של שתלים,  כל מתרפא והאנטומיה של הלסתות שלו, כך שניתן להתאים את סוג השתל לצרכים הייחודיים שלו.

סוג השתל שבו ישתמשו אצל כל מטופל הוא לפי החלטת המשקם והכירורג ותלוי בין השאר באיכות העצם, במיקום הרצוי של השתל בלסת ובכוחות שיופעלו עליו. לצורך איבחון תכנון וביצוע זקוק הרופא המבצע צילום  C.T על מנת לאמוד את גובה העצם ואיכותו.

לקביעת פגישה, נא להתקשר לטלפון 052-6421764, או השאירו פרטים


פרטי התקשרות:

  • טלפון: 052-6421764

  • טלפון: 052-6421764

  • סניף תל אביב: ויצמן 14 תל אביב

    סניף נשר: דרך בר יהודה, 52, קומה 2, נשר

    סניף חיפה: שדרות הנשיא 40, חיפה

  • דוא”ל: jerrybendavid@gmail.com‬

Webdepot:פתרונות אינטרנט